WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Sık Sorulan Sorular

Rezervasyonunuzu iptal edebilme veya değiştirebilme hakkına sahipsiniz. Ancak Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmadan önce tesisimizin iptal koşulu hakkında bilgi almayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz. İadesi mümkün olmayan rezervasyonlar ve diğer özel fırsatlarda farklı iptal koşulları uygulanmaktadır. Süvari Boutique hotel olarak siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti herzaman önceliklidir.

Evet, mümkündür. Rezervasyonunuz esnasında çocuğunuzla ilgili bilgil verilmiş ise tesisimiz ilave yatak veya bebek karyolası temin eder. Rezervasyon esnasında bilgileri doğru girilen tüm çocuklarınız fiyatlara dahildir.

 

Tesisimizde aynı gün girişli son dakika rezervasyonlarınız için, kredi kartına gerek yoktur. İleri tarihli rezervasyonlarınız için otelde ödemeli bir konaklama seçmiş olmanız dahilinde, rezervasyonun teminatı için kredi kartı gereklidir. Ancak kredi kartı yerine, banka havalesi ile de rezervasyonu garantilemek mümkündür.

 

Fiyata neler dahil?

Oda tipinin yanında belirtilen pansiyon durumuna göre tüm konuklar ve seçilen gece kadar oda ücreti fiyata dahildir. Fiyatlarımıza KDV ve diğer vergiler de dahildir.

Otelde ödeme yapacağım zaman taksit imkanı sunarlar mı? 

Otelimizin taksit opsiyonu bulunmamaktadır. Rezervasyon şirketleri üzerinden eğer var ise taksitli ödeme  seçip, ödeme taksitli yapabilir.

Hayır, evcil hayvan kabul etmiyoruz.
Hayır, odalarımızda sigara içmek yasaktır.
Hayır, otelimizde Euro, USD, GBP, AUD ve CHF gibi para birimleri de kabul edilmektedir.
Odaya giriş saati 14:00 olup, çıkış saati 12:00 dir. Müsaitliğe göre erken giriş veya geç çıkış mümkündür. Ancak erken giriş ya da çıkış kesinlikle garanti edilmemektedir.

Pasaport yada kimlik mutlaka olmalı. Türk misafirlerin kimlik belgelerinde TC kimlik nosu mutlaka yazılı olmalıdır. Ayrıca çift gelen misafirlerimizden evlilik cüzdanı da talep edilebilir.